O nás

Spoznajte našu firmu lepšie !

Týždenne doručíme viac prepráv mimo a vrámci Slovenska. Desaťročia skúseností zaistia, že Váš tovar sa bezpečne dostane na miesto vykládky. Všetky vozidlá sú vybavené s upínacími pásmi, s protišmykovími podložkami a s rohmi. Pri prepravách je možná aj výmena paliet v prípade, že je to oznámené vopred. Prepravu môžete objednať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom našej stránky. Medzi dokumentmi nájdete formulára na objednávku, čo po vyplnení musíte nám poslať e-mailom. Medzi našimi najčastejšími destináciami patria:

Autoservis

V minulosti sme opravili len naše vozidlá ale teraz už sme otvorené aj pre verejnosť. V našom garáži máme veľkú výbavu rôznych materiálov. Náhradné diely objednáme výlučne od odborných predajcov. Rovnaká kvalita a profesionálna práca pre všetkých je našou prioritou. Vieme Vám poskytnúť:

Prečo si vybrať nás

U nás nájdete všetko na jednom mieste: kamiónovú dopravu, autoservis a ponúkame Vám aj možnosť parkovania. Garantujeme Vám najlepšie ceny v okolí. Naše dlhoročné skúsenosti zaistia Vašu spokojnosť !

Nenašli ste na našej webovej stránke niektorú potrebnú informáciu ? Prosím, neváhajte nás kontaktivať. Či už ide o prepravu, servis alebo len všeobecné otázky, radi Vám odpovieme !

Tím

Vojtech Baláž

Konateľ firmy

Angelika Balážová

Konateľka firmy